A&CKV Gemini Goudse korfbalvereniging sinds 1995

Programma

Kijk op de team-pagina om voor je eigen team te weten wat het programma is, wie er moet rijden of wie er scheidsrechter is.

Hieronder een overzicht van alle aankomende wedstrijden.

Zijwaarts scrollen mogelijk.

Zaterdag 15 januari 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
15-01-2022
09:00 Gemini E1 ESDO E1 08:30 M.S. (Marloes) de Koning
15-01-2022
09:00 Gemini D1 Phoenix D3 08:30 F.J.H. (Fenna) Beijleveld
15-01-2022
09:45 Gemini C1 ESDO C1 09:15 J. (Jochem) van Kuijk
15-01-2022
10:00 Gemini C2 ONDO (G) C5 09:30 S. (Suzanne) Broekhuis
15-01-2022
10:45 Gemini B1 Reeuwijk B1 10:00 J C (Johan) Vink
15-01-2022
11:50 Gemini A1 SDO/Fiable A1 10:50 C F (Frank) Daudey
15-01-2022
13:10 Gemini 3 Tweemaal Zes 4 12:10 M (Maiko) Goudriaan
15-01-2022
14:30 Gemini 1 Nikantes 1 13:30
15-01-2022
15:50 Gemini 2 Nikantes 2 14:50

Zaterdag 22 januari 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
22-01-2022
10:00 Synergo E3 Gemini E1 08:45
22-01-2022
12:00 Fiducia A2 Gemini A1 10:30
22-01-2022
12:15 Fortissimo C2 Gemini C1 11:10
22-01-2022
13:00 Synergo B3 Gemini B1 11:30
22-01-2022
16:40 Good Luck 2 Gemini 2 15:10 Onderling
22-01-2022
18:00 Good Luck 1 Gemini 1 16:30 Onderling

Zaterdag 29 januari 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
29-01-2022
09:30 Gemini D1 Sperwers D1 09:00
29-01-2022
10:30 Gemini C2 ODO C2 10:00
29-01-2022
11:40 Gemini B1 Koveni B1 10:55
29-01-2022
12:50 Gemini A1 VIKO A1 11:50
29-01-2022
14:10 Gemini 3 Synergo 8 13:10
29-01-2022
15:30 Gemini 1 ZKV (Zu) 1 14:30
29-01-2022
16:50 Gemini 2 Twist 5 15:50

Zaterdag 5 februari 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
05-02-2022
09:00 Gemini E1 Fortissimo E2 08:30
05-02-2022
09:00 Gemini D1 Trekvogels D1 08:30
05-02-2022
10:00 Gemini C2 KVS/Maritiem C4 09:30
05-02-2022
11:05 Gemini C1 Victum C2 10:35
05-02-2022
12:10 Gemini B1 Antilopen/Lancyr Deelen B2 11:25
05-02-2022
13:15 Gemini A1 VEO A2 12:15
05-02-2022
14:30 Gemini 1 Trekvogels 1 13:30
05-02-2022
15:50 Gemini 2 Nexus 2 14:50

Zaterdag 12 februari 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
12-02-2022
09:55 Weidevogels C3 Gemini C2 09:00
12-02-2022
11:00 Het Bosch E3 Gemini E1 09:40
12-02-2022
14:05 SDO/Fiable A1 Gemini A1 12:35
12-02-2022
14:20 Atlantis C1 Gemini C1 13:10
12-02-2022
15:20 Atlantis 5 Gemini 3 14:10 Onderling
12-02-2022
15:50 't Capproen 1 Gemini 1 13:55 Onderling

Zaterdag 19 februari 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
19-02-2022
09:00 Tempo E3 Gemini E1 08:05
19-02-2022
10:00 Maassluis D3 Gemini D1 08:55
19-02-2022
11:00 Phoenix C4 Gemini C2 10:05
19-02-2022
11:40 Het Bosch C1 Gemini C1 10:20
19-02-2022
12:30 KCD B1 Gemini B1 11:25
19-02-2022
13:15 Atlantis A1 Gemini A1 11:35
19-02-2022
14:20 Fiducia 5 Gemini 3 13:20 Onderling
19-02-2022
15:30 Oranje Zwart/De Hoekse 1 Gemini 1 13:45 Onderling
19-02-2022
20:45 Korbis 3 Gemini 2 19:30 Onderling

Zaterdag 12 maart 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
12-03-2022
09:00 Gemini E1 Korbis E6 08:30
12-03-2022
09:00 Gemini D1 Avanti/Post Makelaardij D5 08:30
12-03-2022
09:45 Gemini C1 VIKO C1 09:15
12-03-2022
10:00 Gemini C2 Madjoe C3 09:30
12-03-2022
10:45 Gemini B1 Fiducia B2 10:00
12-03-2022
11:50 Gemini A1 Tempo A3 10:50
12-03-2022
13:10 Gemini 3 Luno 4 12:10
12-03-2022
14:30 Gemini 1 SKV 1 13:30
12-03-2022
15:50 Gemini 2 KCR 6 14:50

Zaterdag 19 maart 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
19-03-2022
09:00 ESDO E1 Gemini E1 07:55
19-03-2022
09:00 Phoenix D3 Gemini D1 08:05
19-03-2022
11:00 ESDO C1 Gemini C1 09:55
19-03-2022
12:10 Reeuwijk B1 Gemini B1 11:15
19-03-2022
12:20 ONDO (G) C5 Gemini C2 11:05
19-03-2022
15:45 Tweemaal Zes 4 Gemini 3 14:30 Onderling
19-03-2022
16:30 Nikantes 1 Gemini 1 14:50 Onderling
19-03-2022
17:40 Nikantes 2 Gemini 2 16:00 Onderling

Zaterdag 26 maart 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
26-03-2022
09:00 Gemini E1 Synergo E3 08:30
26-03-2022
10:00 Gemini C1 Fortissimo C2 09:30
26-03-2022
11:00 Gemini B1 Synergo B3 10:15
26-03-2022
12:00 Gemini A1 Fiducia A2 11:00
26-03-2022
13:10 Gemini 3 SDO/Fiable 6 12:10
26-03-2022
14:30 Gemini 1 Good Luck 1 13:30
26-03-2022
15:50 Gemini 2 Good Luck 2 14:50

Zaterdag 2 april 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
02-04-2022
12:35 Koveni B1 Gemini B1 11:15
02-04-2022
13:35 ODO C2 Gemini C2 12:40
02-04-2022
13:50 ZKV (Zu) 1 Gemini 1 12:00 Onderling
02-04-2022
14:05 VIKO A1 Gemini A1 12:25
02-04-2022
15:20 Synergo 8 Gemini 3 14:05 Onderling
02-04-2022
15:30 Sperwers D1 Gemini D1 14:20
02-04-2022
15:35 Twist 5 Gemini 2 14:05 Onderling

Adressen