A&CKV Gemini Goudse korfbalvereniging sinds 1995

Programma

wc 1897277 cc 1895602 wc 1906084 cc 1895602 wc 1897277 cc 1897277 wc 1897277 cc 1895164 wc 1906084 cc 1895164 wc 1897277 cc 1897576 wc 1906084 cc 1897576 wc 1897277 cc 1914749 wc 1906084 cc 1914749 wc 1897277 cc 1911274 wc 1906084 cc 1911274 wc 1897277 cc 1906084 wc 1906084 cc 1906084 wc 1897277 cc 1903233 wc 1906084 cc 1903233 wc 1897277 cc 1893476 wc 1906084 cc 1893476 wc 1897277 cc 1911277 wc 1906084 cc 1911277 wc 1897277 cc 1894932 wc 1906084 cc 1894932 wc 1897277 cc 1895428 wc 1906084 cc 1895428 wc 1897277 cc 1906239 wc 1906084 cc 1906239 wc 1897277 cc 1897164 wc 1906084 cc 1897164 wc 1897277 cc 1903138 wc 1906084 cc 1903138 wc 1897277 cc 1897477 wc 1906084 cc 1897477 wc 1897277 cc 1895230 wc 1906084 cc 1895230 wc 1897277 cc 1897704 wc 1906084 cc 1897704 wc 1897277 cc 1893846 wc 1906084 cc 1893846 wc 1897277 cc 1895196 wc 1906084 cc 1895196 wc 1897277 cc 1911275 wc 1906084 cc 1911275 wc 1897277 cc 1906083 wc 1906084 cc 1906083 wc 1897277 cc 1897733 wc 1906084 cc 1897733 wc 1897277 cc 1903236 wc 1906084 cc 1903236 wc 1897277 cc 1895527 wc 1906084 cc 1895527 wc 1897277 cc 1914752 wc 1906084 cc 1914752 wc 1897277 cc 1897422 wc 1906084 cc 1897422 wc 1897277 cc 1895328 wc 1906084 cc 1895328 wc 1897277 cc 1897545 wc 1906084 cc 1897545 wc 1897277 cc 1911278 wc 1906084 cc 1911278 wc 1897277 cc 1906088 wc 1906084 cc 1906088 wc 1897277 cc 1903234 wc 1906084 cc 1903234 wc 1897277 cc 1894623 wc 1906084 cc 1894623 wc 1897277 cc 1895922 wc 1906084 cc 1895922 wc 1897277 cc 1897765 wc 1906084 cc 1897765 wc 1897277 cc 1897637 wc 1906084 cc 1897637 wc 1897277 cc 1895737 wc 1906084 cc 1895737 wc 1897277 cc 1902129 wc 1906084 cc 1902129 wc 1897277 cc 1911280 wc 1906084 cc 1911280 wc 1897277 cc 1906176 wc 1906084 cc 1906176 wc 1897277 cc 1897212 wc 1906084 cc 1897212 wc 1897277 cc 1894708 wc 1906084 cc 1894708 wc 1897277 cc 1896021 wc 1906084 cc 1896021 wc 1897277 cc 1896017 wc 1906084 cc 1896017 wc 1897277 cc 1897210 wc 1906084 cc 1897210 wc 1897277 cc 1906089 wc 1906084 cc 1906089 wc 1897277 cc 1911283 wc 1906084 cc 1911283 wc 1897277 cc 1903232 wc 1906084 cc 1903232 wc 1897277 cc 1903408 wc 1906084 cc 1903408 wc 1897277 cc 1906225 wc 1906084 cc 1906225 wc 1897277 cc 1906051 wc 1906084 cc 1906051 wc 1897277 cc 1903082 wc 1906084 cc 1903082

Kijk op de team-pagina om voor je eigen team te weten wat het programma is, wie er moet rijden of wie er scheidsrechter is.

Hieronder een overzicht van alle aankomende wedstrijden.

Zijwaarts scrollen mogelijk.

Zaterdag 10 september 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
10-09-2022
09:30 Nexus C1 Gemini C2 08:35 Ouder van Anna, Magdalena, Emma en Rosalie
10-09-2022
10:00 Gemini A2 De Meervogels A2 09:15 M (Maiko) Goudriaan
(Reserve: ts 1)
test 1
10-09-2022
10:00 Luno C1 Gemini C1 09:10 Monique + ouder van Aaron, Elise en Febe
10-09-2022
11:30 Gemini A1 Die Haghe A2 10:30 C F (Frank) Daudey
10-09-2022
12:00 ONDO (G) D5 Gemini D1 10:30 Ouders van Cato, Celeste, Felix en Hidde
10-09-2022
12:30 VEO 6 Gemini 3 11:15 onderling
10-09-2022
13:45 Gemini 2 DSO (K) 2 12:45 S (Sander) Hartendorp
(Reserve: ts 3)
test 3
10-09-2022
15:30 Gemini 1 DSO (K) 1 13:45 R P (Ronald) Friesema

Zaterdag 17 september 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
17-09-2022
10:00 Gemini D1 Nieuwerkerk D5 09:15 F.J.H. (Fenna) Beijleveld
17-09-2022
10:00 Gemini 3 KVS/Groeneveld Keukens 8 09:00 Afgeschermd
17-09-2022
10:30 Gemini C2 Avanti/Post Makelaardij C5 09:40 S. (Suzanne) Broekhuis
17-09-2022
11:45 Gemini C1 Victum C2 11:15 N. (Nando) Stieltjes
17-09-2022
12:30 Twist 3 Gemini 2 11:00 Christiaan, Maiko, Marloes
17-09-2022
14:00 IJsselvogels A3 Gemini A2 13:00 Ouder van Loek, Julian en Lieve
17-09-2022
15:30 Thor (R) 1 Gemini 1 14:00 Frank, Wieke, Roelant
17-09-2022
17:00 TOP/IAA fresh A3 Gemini A1 15:45 Ouder van Eva, Nando, Madelief

Zaterdag 24 september 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
24-09-2022
10:00 Gemini C1 Korbis C2 09:30 D.B. (Davy) Polet
24-09-2022
10:00 Gemini A2 Vriendenschaar (B) A2 09:15 S.D. (Sebastiaan) Vink
24-09-2022
11:00 KVS/Groeneveld Keukens D4 Gemini D1 09:40 Ouder van Kasper, Elena, Marleen en Jana
24-09-2022
11:00 LYNX C1 Gemini C2 10:05 ouder van Norah, Sanne, Olivier en Marith
24-09-2022
11:45 Gemini 3 Phoenix 3 10:45 C. (Christiaan) Janssen
24-09-2022
13:45 Gemini 2 KCR 6 12:45
24-09-2022
14:00 Pernix A2 Gemini A1 12:50 Ouder van Davy, Chris, Lisanne
24-09-2022
15:30 Gemini 1 Conventus 1 13:45

Zaterdag 1 oktober 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
01-10-2022
10:00 Gemini C1 Luno C1 09:30 J.J.J. (Jasper) Kooij
01-10-2022
10:00 Gemini D1 ONDO (G) D5 09:15 L. (Léon) Terwen
01-10-2022
10:00 Die Haghe A2 Gemini A1 08:45 Ouder van Suzanne, Robbin, Lisanne
01-10-2022
11:00 Gemini C2 Nexus C1 10:10 M M (Martine) Weenink-de Jong
01-10-2022
11:30 De Meervogels A2 Gemini A2 10:10 Ouder van Loek, Julian en Lieve
01-10-2022
11:45 Gemini 3 VEO 6 10:45 G A G (Gijs) Jansen
01-10-2022
13:45 Gemini 2 NIO 2 12:45
01-10-2022
15:30 Gemini 1 NIO 1 13:45 J. (Jordy) Roeleven

Zaterdag 8 oktober 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
08-10-2022
09:00 Nieuwerkerk D5 Gemini D1 08:00 Ouder van Marleen, Finn, Jasmijn en Rishano
08-10-2022
09:30 Avanti/Post Makelaardij C5 Gemini C2 08:30 Ouder van Abel, Jana, Joris en Anna
08-10-2022
10:00 Gemini A2 IJsselvogels A3 09:00 J C (Johan) Vink
08-10-2022
11:30 Gemini A1 TOP/IAA fresh A3 10:30 C F (Frank) Daudey
08-10-2022
13:15 Victum C2 Gemini C1 12:15 Monique + ouder van Alyssa, Iris en Marlise
08-10-2022
14:10 Paal Centraal 1 Gemini 1 12:45 Frank, Martine, Gijs
08-10-2022
17:00 KVS/Groeneveld Keukens 8 Gemini 3 15:40 onderling
08-10-2022
17:15 Korbis 3 Gemini 2 16:05 Lysanne, Fenna, Jasper

Zaterdag 15 oktober 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
15-10-2022
10:00 Vriendenschaar (B) A2 Gemini A2 09:00 Ouder van Thijn, Julian en Fabian
15-10-2022
10:15 Gemini D1 KVS/Groeneveld Keukens D4 09:30 M.S. (Marloes) de Koning
15-10-2022
10:15 Gemini C2 LYNX C1 09:25 C. (Chris) Zuidervaart
15-10-2022
12:00 Korbis C2 Gemini C1 11:20 Monique + ouder van Geertje, Jan en Nick
15-10-2022
12:15 Gemini A1 Pernix A2 11:15 C F (Frank) Daudey
15-10-2022
14:00 Gemini 2 ADO 2 13:00
15-10-2022
14:00 Phoenix 3 Gemini 3 12:55 onderling
15-10-2022
15:30 Gemini 1 ADO 1 14:00 J (Jan Harm) Brouwer

Zaterdag 22 oktober 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
22-10-2022
12:00 Trekvogels 1 Gemini 1 10:40 Frank, Roelant, Michelle
22-10-2022
15:30 IJsselvogels 4 Gemini 2 14:15 Nanda, Marloes, Ingrid

Zaterdag 29 oktober 2022


Datum Tijd Thuis Team Uit Team Verzamel- / Vertrektijd Scheidsrechter Rijders / Zaalwacht
29-10-2022
14:30 DSO (K) 2 Gemini 2 12:45 Rico, Anne-Fleur en Jasper
29-10-2022
16:00 DSO (K) 1 Gemini 1 13:45 Frank, Nathan, Wieke

Adressen